MotoRoy - Twój kompleksowy dostawca części i akcesoriów
do skuterów, quadów, motocykli oraz rowerów

 

Posiadamy ogromny asortyment części do motorowerów oraz motocykli znanych z czasów PRL, takich jak Simson, MZ, WSK, SHL oraz wielu innych. Wraz ze zmianami na runku motocyklowym do naszej oferty trafiły części do popularnych w ostatnich latach pojazdów produkcji chińskiej. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko części eksploatacyjne takie jak filtry, paski czy świece ale również kompletne silniki, sprzęgła, cylindry. Oferujemy części silnikowe zarówno standardowe jak i przeznaczone do tuningu.
Oferowane przez nas produkty to części do motocykli, motorowerów, skuterów oraz quadów. Posiadamy bogaty wybór opon, dętek, żarówek, łańcuchów i wielu innych. Można u nas znaleźć szeroką gamę akcesoriów motocyklowych, kasków, gogli, lusterek, manetek i gum kierownicy, kierunkowskazów, olejów i smarów oraz inne niezliczone drobiazgi. W każdej z grup towarów staramy się oferować produkty stanowiące optimum pomiędzy ceną a jakością. Nie zapominamy również o tych, którzy w dziedzinie motocykli i skuterów nie godzą się na żadne kompromisy i oczekują najwyższej jakości.
Naszymi klientami są sklepy i warsztaty motocyklowe z Polski i innych krajów w całej Europie. Ofertę, obejmującą ponad 20 000 pozycji nieustannie rozszerzamy, reagując błyskawicznie na potrzeby zasygnalizowane przez partnerów handlowych. Naszym największym atutem jest szybkość i sprawność działania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi odbiorcy otrzymali zamówione towary w jak najkrótszym czasie. Pracę magazynu i działu logistyki organizujemy tak, żeby sprostać wymaganiom stawianym przez finalnych odbiorców.
Naszymi dostawcami są fabryki zlokalizowane w różnych częściach świata. Niemal codziennie przyjmujemy dostawy części, akcesoriów, olejów do motocykli, akumulatorów, ubiorów czy podzespołów do tuningu. Każda dostawa poddawana jest kontroli, żeby mieć pewność, że do sprzedaży trafiają produkty najwyższej jakości. Do procesu przyjęcia towaru przywiązujemy szczególną wagę.
Zamówienia złożone w Panelu Internetowym są przetwarzane w wewnętrznych systemach magazynowych, zarządzających kompletacją i wysyłką. Dopasowane do naszych potrzeb oprogramowanie skraca czas przetwarzania zamówień, redukując przy tym odsetek pomyłek. Indywidualne warunki odbioru przesyłek ustalone z firmą kurierską gwarantują płynność procesu wysyłki i maksymalne skrócenie czasu oczekiwania na zamówione części. Nad procesem realizacji zamówień czuwa zespół fachowców, który nie tylko nadzorują kompletację oraz weryfikację, ale również służą informacją i doradzają klientom mającym wątpliwości co do doboru części i akcesoriów.
© SolEx B2B